آخرین مطالب وبلاگ
محصولات سایت


اطلاعیه فروشگاه این اپلای

 

 

۱-بیش از ۳۰ محصول پرفروش اینترنتی در بخش حراجی فروشگاه به قیمت هر محصول ۲ هزار تومان موجود می باشد.

۲-اگر بنا به هر دلیلی نتوانستید خرید پستی انجام دهید.ادرس کامل به همراه نام محصول را به ایمیل applytc@gmail.com ارسال کنید.

۳-اگر چنانچه مشکلی در خرید دارید همه روزه با ایمیل applytc@gmail.com  تماس بگیرید.

۴- فروشگاه اینترنتی این اپلای در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۵- محصول مورد نظر را از ما در هر کجای ایران خرید نمایید: ابتدا محصول را دریافت کرده و سپس مبلغ آن را بپردازید.

۶- تمام محصولات دارای گارانتی تعویض بوده و در صورت وجود مشکل ، محصول شما تعویض میگردد

 

http://inapply.ir/wp-content/uploads/100bab.gif

ساعات,اوقات و شرایط استجابت دعا

انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ توسط admin | بدون دیدگاه

 

برگرفته از سایت علوم غریبه

 

 

این مطالبی را که در پست قرار میدم,در هیچ سایت و شاید هم در هیچ کتابی نخوانده باشید.

اینها مطالبی هستند که از نسخه خطی کتابهای قدیمی و کاملا مرجع و مورد تایید همه بزرگان اهل دین بوده  و تمام مطالب این پست جمع آوری شده از چندین کتابهای قدیمی و خطی می باشد. که ساعتها روی این خطوط کتابها کار کرده ام تا توانستم مطالب را به صورت تایپی و به زبان امروزی در آورم.اگر جایی اشتباه تایپی دیدید بنده را در جریان قرار دهید.

بنده حقیر سعیم بر این است که مطالب خیلی مهم و کاربردی را در سایت قرار دهم.ابتدا لازم دونستم که از اوقات و ساعات و شرایط دعا مطالب مرجع و درستی تهیه کنم.

اگر سوالی داشتید.حتما در همین تاپیک سوالاتتان را مطرح کنید.لطفا برای جواب گرفتن سوالاتتان عجول نباشید.

 

روز جمعه و وقت غروب آفتاب و  هر روز مابین طلوع صبح تا طلوع افتاب و در وقت شنیدن اذان و

تلاوت قرآن.وقت وزیدن باد و آمدن باران موقع استجابت دعا است.

در مکان استجابت دعا در جمیع مساجد خصوصا حرم کعبه و مسجد پیغمبر(ص) و مسجد کوفه و مسجد بیت المقدس و عرفات و مسجد الحرام و منی و سایر مساجد مقدسه و در این اماکن شریفه دعا خیلی زود مستجاب میگردد.

و بعد در حالات داعی (حالت دعا کننده) است :حالت بیماری و در ایام حج و زیارت و جهاد و در ایام گرسنگی و تشنگی خصوصا با نیت روزه در حالی که در خود خضوع و خشوع یابد و چشمهای او گریان باشد.و در وقتی که بسیار معطر گردد.و در اوقاتی که صفوف نماز جماعت بسته باشد.و بعد از آنکه با طهارت نشسته باشد و منتظر نماز باشد.و در حالتیکه با انگشتر عقیق باشد یا فیروزه در دست داشته باشد.و یا در مسجد بعد از نماز مغرب و بعد از نماز ظهر در حالی که نماز کرده باشد.و در نماز چیزی از امور دنیا به خاطرش خطور نکرده باشد.و همچنین هر گاه سه برادر مومن جمع شوند و از خدا چیزی بطلبند حاجت ایشان بر آورده است.و هر گاه در نزد طلوع آفتاب روز جمعه ۱۰ بار سوره حجر را بخواند,هر حاجتی دارد از خدا طلب نماید برآورده  می شود.

و هر که در ثلث آخر شب جمعه پانزده مرتبه سوره قدر را بخواند  حاجتش رد نخواهد شد.

دعای کسانی که رد نمیشود.

دعای پدر و مادر است در حق اولاد,خصوصا دعای مادر وقتی فرزندش بیمار باشد و در سطح خانه بایستد و سر برهنه کند و بر فرزندش دعا کند.و از آن جمله دعای مظلوم است بر ظالم و دعای برادر مومن است در حق برادر مومن و دعای کسانی که قبل از نزول بلا مشغول دعا و ذکر الهی باشند.و دعای امام عادل است و دعای کسی است که با عمامه باشد و حسن ظن به خدا داشته باشد. و دعای کسی که قبل از دعا و بعد از دعا صلوات بر محمد و آل محمد میفرستد و خدا را به محمد و آل محمد قسم میدهد.

دعای کسی که مستجاب نمیشود.

دعای کسی است که در خانه خود بنشیند و طلب روزی حلال بنماید و بگوید پروردگارا مرا روزی ده و کسی دعای بد در حق زن خود نماید و کسی که دعای بد در حق مقروض بی شاهد و سند نماید.و دعای کسی که مال خود را  به اسراف تلف نماید و کسیکه دعای بد در حق همسایه کند و همچنین دعای کسی که از ظلم و حرام اجتناب ننماید و کسی که سوئ ظن در استجابت دعا دارد و با قلب پر قساوت دعا کند و کسانیکه قبل از نزول بلا و در دعا نبوده است که دعای آن جماعت مردوده است.

از آداب دعا:

از آداب دعا آن است که با طهارت باشد و بوی خوش استعمال نماید و رو به قبله بنشیند و قبل از دعا تصدق کند و معتقد به اجابت باشد.و سوال حرام از خدا ننماید و از روی حسن ظن دعا نماید و در وقت دعا بی ادبی ننماید و چیزی که لایق مرتبه او نیست از خدا نخواهد و لباس پاک و مکان خلوت اختیار کند. و شکم را از الکل و شرب پاک کند . و اعتراف گناهان خود نماید و قبل از دعا استغفار کندو طلب مغفرت برای والدین و برادران مومن خود نماید و ترک تعجیل در بر آمدن حاجات نماید.نام حاجت را ذکر کند و در دعا صدا را بسیار بلند نکند.و پیش از دعا و بعد از دعا تمجید و ثنا بر خدا و درود و صلوات بر محمد بفرستد.و هر گاه دعا مستجاب نشود مایوس نشود .و بعد از دعا صلوات فرستد و (( ماشا الله لا قوه الا با الله)) بسیار بگوید.و دستهای خود را بر سر وسینه  و صورت خود بمالد و باید حالت او بعد از دعا بهتر از قبل از دعا باشد توجه داشته باشد.

از شرایط دعا آن است که :

هر گاه طالب منفعت است در وقت دعا کردن باطن دستها را به آسمان بلند کند و هر گاه طالب دفع مضرت است پشت دستها را به آسمان بلند کند و هر گاه در وقت ابتهال و تضرع است(زاری کردن,التماس کردن)انگشتان را در حالت دعا به جانب راست و چپ حرکت دهد.و باطن انگشتان را به آسمان بلند کند.و هر گاه در حالت انقطاع(بریده شدن,گسستن) است,انگشت سبابه را بالا و پایین ببرد و باید در وقت دعا دستها را برابر صورت نگه دارد و بازوها را نیز بلند کند و باید قبل ار دعا و ثنا خدا را به این نحو بخواند

علوم غریبه

و بیش از دعا ۱۰ بار یا الله و ۱۰ بار یارباه و ۱۰ بار یا سیداه  و هفت مرتبه یا ارحم الرحمین سپس صلوات بفرستد و شروع در دعا نماید و طلب حاجت خود نماید و بعد از ذکر حاجت خود بگوید (( ما شا الله لا قوه الا با الله و صلی الله علی محمد و ال محمد))پس به سجده برود و در سجده هر کدام از(( یا الله و یا رباه و یا سیداه)) را ۳ بار بگوید و حاجت خود را ذکر کند و سر بردارد و این دعا را که از ادعیه قدسیه است بخواند که به جناب ختمی ماب  خطاب در رسید که یا محمد هر که از امتان تو این دعا را در آخر ادعیه مناجات خود بخواند حوائج او رد نخواهد شد.و آن دعا این است.

علوم غریبه

و نام حاجت خود را ذکر کند و این دعای جلیل القدر است و ایضا در وقت استجابت دعا خوانده شود که بسیار نافع است و بعد از ذکر حاجت بگوید (( یا من اظهر الجمیل الا اخر))که بسیار مجرب است ان شا الله

صلوات بر محمد و آل محمد

دایره المعارف فال و علوم متافیزیک

مجموعه کتابهای علوم غریبه

آموزش عملی خودهیپنوتیزم و یوگا